O mnie

Szanowni Państwo,

Nazywam się Kamila Dobrowolska-Karaczewska. Jestem rodowitą Szczecinianką, tu mieszkam, pracuję i maluję. Rysunek towarzyszy mi od dzieciństwa, natomiast malarstwo odkryłam kilka lat temu.

Moje obrazy są krótką podróżą przez te kilka lat mojej twórczości malarskiej. Znajdą tu Państwo obrazy z różnych etapów mojej przygody z farbami, zarówno tych wcześniejszych jaki tych z dosłownie przed chwili…

W latach 2011 – 2017 uczestniczyłam w zajęciach w Ars Atelier – Warsztacie Twórczości Plastycznej, Szkole Sztuk Użytkowych w Szczecinie.

Od 2012 roku jestem członkiem Stowarzyszenia Artystów Integracji Europejskiej SAIE.

Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzania mojej strony internetowej oraz profilu na facebooku „K.Karaczewska”, prezentuję tam wszystkie moje prace jak również poszczególne etapy powstawania niektórych z nich.

Efektem mojej pasji jest pracownia, w której dzieci, młodzież, dorośli, każdy z Państwa będzie miał szansę spotkać się z własną wyobraźnią i twórczością…

Miejsce, w którym każdy z nas może wyrazić siebie poprzez sztukę. Miejsce w którym na kameralnych wernisażach możemy podziwiać dzieła nasze i naszych dzieci.

Chciałabym aby Pracownia na Pomorzanach stała się miejscem lubianym i często odwiedzanym…

Serdecznie zapraszam 🙂